Ugrás a fő tartalomra

1149 Budapest, Várna utca 23.


06-70-502-3058

Széchenyi 2020

Hírek


2023. szept. 14.
SZC

  Interaktív nyílt nap - TELT HÁZ!

  Kedves Szülők és leendő Diákjaink! 2023.09.29-én, 09.00-11.30-ig rendezzük az idei BMSZC-s nyílt napunkat, melyre szeretettel meghívjuk Önöket! A Rendezvényünkre jelenleg nem lehet regisztrálni,mivel elértük a telt házat! Emiatt egy új pót időpontot is beütemeztünk 10.13-án! Erre hamarosan lehet regisztrálni! Ezen a pénteki napon bemutatjuk a 12 iskolánkat interaktív módon, tartunk a szülők számára egy előadást a szakképzés rendszeréről, a gyermekek pedig beletekinthetnek a nálunk oktatott szakképesítésekbe.

  Interaktív nyílt nap - TELT HÁZ!

  Az eseményre regisztrálni ezen a felületen lehet: https://forms.gle/ysf25Dhu4hF7zT1e7

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  A képen a Nokia és a Wesselényi Miklós Technikum logója látható

  NOKIA programozó verseny - Wesselényis diák a legjobb 12-ben!

  A NOKIA által szervezett online programozó versenyen - melynek feladatsorát a Nokia mérnökei rakták össze – diákunk, a BMSZC Wesselényi Miklós Műszaki Technikumból, Kis Vilmos Bendegúz (10.k) a legjobb 12-be bejutva lehetőséget kapott a Nokia gyakornoki programban való részvételre 2024 nyarán.

  2024. jún. 20.
  9 évfolyam beiratkozás

  9. évfolyamosokat várunk!

  Augusztus 31-ig még van lehetőség jelentkezni az alábbi szakmákra 9. évfolyamainkra!

  2024. jún. 20.
  BMSZC
  bkik videó

  10 BKIK jótanács az első munkanapodhoz!

  Nézzétek meg a BKIK videóját, ami a sikeres első munkanaphoz nyújt 10 jótanácsot!

  2024. jún. 19.
  BMSZC


  KIMIKK
  ACMINEUS Kft.AIRPORT SERVICE BUDAPEST Zrt.Antenna Hungária Zrt.Baker HughesBELVÁROS-LIPÓTVÁROS KÖZTERÜLET-FELÜGYELETBKV VJSZBonit Corp Kft.BTBudapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzat Polgármesteri HivatalCISCOCONTINENTAL MAGYARORSZÁGCriterion Zrt.deutschetelekomitsolutionsE-ON Kft.EGISElektronika Vonala Security Kft.ELMŰ Hálózati Kft.ÉMI-TÜV SÜD KftERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGAEventsec Kft.FANUCFESTOForest-Vill Villamosipari és EnergetikaiGanz Kapcsoló- és Készülékgyártó Kft.GEHTTP AlapítványIbiden Hungary Gyártó Kft.Kovill Trade KftLeVaTech Service Team Bt.metALCOM Zrt.Micro-Top Kft.Mol-Controll Kft.NCT Akadémia Nonprofit Kft.NEO Rendszerház Kft.PEMŰ MŰANYAGIPARI ZRT.Richter Gedeon Nyrt.SIEMENSSzentinel Group Kft.TMXTUNGSRAMVeco-Vill Kft.VIV ZrtWebváltó Kft.
  Széchenyi 2020

   • SZC logo fehér
   • Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum

    1149 Budapest, Várna utca 23.

   • Telefon: 06-70-502-3058

    E-mail: bmszc@bmszc.hu

    OM azonosító: 203058

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: E-001413/2016


   2024Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum