Ugrás a fő tartalomra

1149 Budapest, Várna utca 23.


06-70-502-3058

Széchenyi 2020

Hírek


2024. márc. 22.

  Az 1848-as forradalom emlékezete a Verebélyben 2024.03.15.

  Hagyományainkhoz híven iskolánk idén is megemlékezett az 1848-as márciusi forradalom hőseiről. Ezúttal nem csak a megszokott, iskolai rendezvényre került sor, hanem több külső helyszínen és színes programok keretében emlékeztünk.

  Az 1848-as forradalom emlékezete a Verebélyben 2024.03.15.

  A 11.R osztály és Mersitz Tibor osztályfőnök rendhagyó, videós műsorral készült, amely az egész osztály bevonásával, a 21. század nézőpontjából közelített a 19. századi eseményekhez.

  Iskolánk 10. évfolyamos HKP-s diákjainak egy csoportja a Most vagy soha! című, Petőfi Sándor és a márciusi ifjak alakjának emléket állító mozifilm vetítésén vett részt.

  2024.03.15-én a Budapesti Diáksport Szövetség és a Budapesti Természetjáró Szövetség ismét megrendezte a hagyományos 48-as emléktúrát, melyen iskolánkat 15 fős csapat (9.F; 10.A; 10.F; 10.P; 11.F) képviselte. 

   

  Ebben a tanévben egy határon túli helyszínen is ünnepelhettek iskolánk tanulói. 45 diákunk és 4 tanárunk elutazhatott busszal Kassára, a Rákóczi Szövetség Diákutaztatás Pályázatán nyert támogatás összegéből. Az altemplomában II. Rákóczi Ferenc hamvainak márványkoporsójánál helyezték el tanulóink a nemzeti szalagos koszorút.

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  A képen egy iskolai futballcsapat látható

  Verebély Technikum diákjainak sporteredményei

  Az elmúlt időszakban intézményünk diákjai ismét lenyűgöző eredményeket értek el különböző sporteseményeken.

  2024. máj. 13.
  dobogón állnak diákjaink

  Tanulóink sikerei az OSZTV döntőjében

  OSZTV döntő a BMSZC Puskás Tivadar Távközlési és Informatikai Technikum és a BMSZC Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum eredményeivel!

  2024. máj. 13.
  a képen egy robot és egy ember keze látható

  A Neumann ismételten a díjazottak között van

  Nagyon nagy örömmel tudatjuk, hogy a 33. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia bírálóbizottsága 2024 májusában meghozta döntését a döntőbe jutott pályázókról, a szervezőbizottság pedig döntött az iskoláknak járó díjakról.

  2024. máj. 10.


  KIMIKK
  ACMINEUS Kft.AIRPORT SERVICE BUDAPEST Zrt.Antenna Hungária Zrt.Baker HughesBELVÁROS-LIPÓTVÁROS KÖZTERÜLET-FELÜGYELETBKV VJSZBonit Corp Kft.BTBudapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzat Polgármesteri HivatalCISCOCONTINENTAL MAGYARORSZÁGCriterion Zrt.deutschetelekomitsolutionsE-ON Kft.EGISElektronika Vonala Security Kft.ELMŰ Hálózati Kft.ÉMI-TÜV SÜD KftERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGAEventsec Kft.FANUCFESTOForest-Vill Villamosipari és EnergetikaiGanz Kapcsoló- és Készülékgyártó Kft.GEHTTP AlapítványIbiden Hungary Gyártó Kft.Kovill Trade KftLeVaTech Service Team Bt.metALCOM Zrt.Micro-Top Kft.Mol-Controll Kft.NCT Akadémia Nonprofit Kft.NEO Rendszerház Kft.PEMŰ MŰANYAGIPARI ZRT.Richter Gedeon Nyrt.SIEMENSSzentinel Group Kft.TMXTUNGSRAMVeco-Vill Kft.VIV ZrtWebváltó Kft.
  Széchenyi 2020

   • SZC logo fehér
   • Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum

    1149 Budapest, Várna utca 23.

   • Telefon: 06-70-502-3058

    E-mail: bmszc@bmszc.hu

    OM azonosító: 203058

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: E-001413/2016


   2024Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum