Budapesti Műszaki
Szakképzési Centrum

default-logo

Határtalanul – nagyenyedi iskola

Budapesti Műszaki SZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskolája

Kedves Tanárok és Diákok!

A Határtalanul Pályázat kapcsán május 17 és 21-e között az iskolánk vendégei lesznek a nagyenyedi Bethlen Gábor Kollégium és Gimnázium tanárai és diákjai. Az iskolánk diákjai is elkísérik felfedező útjukon az erdélyi diákokat.

2017. Szeptemberben a mi iskolánk látogatta meg az erdélyi iskolát és erről egy kis blog is készült, amiben megtekinthetitek, hogy merre jártunk és mennyi csodát láttunk. Ennek a folytatása készül el a következőkben. Itt található a blog.

Március 18-án a 7. órában egy kis előadással is készültek, amelynek a plakátját mellékeltem. Nagy szeretettel várunk mindenkit az előadásra.

Hírekkel még a későbbiekben jelentkezünk.

Szervezők: Bende Gyöngyi tanárnő és Latabár Endre tanár úr

Read More…

Tovább az eredeti cikkre..